Výpomoc v kuchyni Město Sokolov

Green Branch s.r.o.- nabídka práce Výpomoc v kuchyni Město SokolovFirma:Green Branch s.r.o.
Volné pracovní místo: SokolovMísto práce:Sokolov, Sokolov
Volné pracovní místo: Výpomoc v kuchyni Město Sokolov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Výpomoc v kuchyni Město Sokolov - SokolovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Výpomoc v kuchyni Město SokolovEmail:green.branch.office@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Výpomoc v kuchyni Město SokolovTelefon:773880024

Popis pracovní pozice:
Výpomoc v kuchyni asijského bistra v prostoru Kauflandu v Sokolově. Práce spočívá v přípravě surovin,
přípravě jednoduchých jídel a úklid pracovního prostoru.

Požadujeme:
Zodpovědnost, zručnost a flexibilita. Zdravotní průkaz je nutností. Předchozí praxe není nutná. Chuť pracovat.
Ideální práce pro ženy od 18 let.

Nabízíme:
Volitelná pracovní doba. Výplata vždy k 5.dni v měsíci. Možnost kariérního růstu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Green Branch s.r.o. | Sokolov , Sokolov
Telefon: +420773880024
Email: green.branch.office@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel