Pokojská - REZIDENCE VOGELSANG

Inzerát č: P5903 | Vloženo: 21.01.2020 | Poslední aktualizace: 21.01.2020 13:36:46
VELESLAVÍNOVA společnost s r.o.- nabídka práce Pokojská - REZIDENCE VOGELSANGFirma:VELESLAVÍNOVA společnost s r.o.
Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Podlesí 1 u Kašperských Hor, Klatovy
Volné pracovní místo: Pokojská - REZIDENCE VOGELSANG - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pokojská - REZIDENCE VOGELSANG - KlatovyPlat:od 19 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Pokojská - REZIDENCE VOGELSANGEmail:gottfert@barfi.net
Kontaktní telefon na pozici: Pokojská - REZIDENCE VOGELSANGTelefon:+420 602 193 156

Popis pracovní pozice:
Samostatný úklid hotelových pokojů, penzionu, areálu Rezidence Vogelsang

Požadujeme:
Praxi v oboru, samostatnost, smysl pro pořádek, příjemné vystupování, zodpovědnost, min. vzdělání střední
odborné (vyučen), nástup možný ihned.

Nabízíme:
Práci na plný úvazek, firemní stravování, další výhody a benefity po zapracování.

Ověřený uživatel Jaroslava Kaucká | Klatovy , Kašperské Hory
Telefon: 602 554 435
Email: kaucka@barfi.net

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel