Číšník / Servírka - REZIDENCE VOGELSANG

Inzerát č: P5902 | Vloženo: 21.01.2020 | Poslední aktualizace: 21.01.2020 13:37:05
VELESLAVÍNOVA společnost s r.o.- nabídka práce Číšník / Servírka - REZIDENCE VOGELSANGFirma:VELESLAVÍNOVA společnost s r.o.
Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Podlesí 1 u Kašperských Hor, Klatovy
Volné pracovní místo: Číšník / Servírka - REZIDENCE VOGELSANG - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Číšník / Servírka - REZIDENCE VOGELSANG - KlatovyPlat:až 22 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Číšník / Servírka - REZIDENCE VOGELSANGEmail:gottfert@barfi.net
Kontaktní telefon na pozici: Číšník / Servírka - REZIDENCE VOGELSANGTelefon:+420 602 193 156

Popis pracovní pozice:
Obsluha hotelových hostů a návštěvníků areálu Rezidence Vogelsang, úzká spolupráce s provozním, pomocné
jednoduché práce v kuchyni při přípravě jídel

Požadujeme:
Praxi v oboru, samostatnost, znalost cizího jazky výhodou, příjemné vystupování, zodpovědnost, min.
vzdělání
střední odborné (vyučen), nástup možný ihned

Nabízíme:
Práci na plný úvazek, firemní stravování, další výhody a benefity po zapracování.

Ověřený uživatel Jaroslava Kaucká | Klatovy , Kašperské Hory
Telefon: 602 554 435
Email: kaucka@barfi.net

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel