Moderní jídelna na Hlaváku!!!!

Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Praha, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Moderní jídelna na Hlaváku!!!! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Moderní jídelna na Hlaváku!!!! - Středočeský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Moderní jídelna na Hlaváku!!!!Email:longauerdavid@gmail.com

Popis pracovní pozice:
do nového, moderního konceptu hledáme zaměstnance na pozice:
-Pokladní

-Obsluha
-Výčepní
-Příprava a výdej jídel z teplého pultu

Co očekáváme:
Férovost, komunikativnost, dobré vystupování, základní znalosti AJ
Nabízíme:
- Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání MHD, pro mimopražské přímé vlakové spojení!!!

- Zázemí stabilní společnosti
-Kariérní postup
-Odpovídající mzdu
-Motivují složku a osobní ohodnocení
-Smlouvu na HPP

Ověřený uživatel David Longauer | Středočeský kraj , Praha 1 - Nové Město
Telefon: 775242130
Email: longauerdavid@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel