Administrativní pracovnice - recepční - Chocohotel Fikar

Inzerát č: P5878 | Vloženo: 13.01.2020 | Poslední aktualizace: 13.01.2020 13:10:00
JF 17, s.r.o.- nabídka práce Administrativní pracovnice - recepční - Chocohotel FikarFirma:JF 17, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Kuřim, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Administrativní pracovnice - recepční - Chocohotel Fikar - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní pracovnice - recepční - Chocohotel Fikar - Brno - venkovPlat:21 000,-
Kontaktní email na pozici: Administrativní pracovnice - recepční - Chocohotel FikarEmail:info@chocohotel.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní pracovnice - recepční - Chocohotel FikarTelefon:777787993

Popis pracovní pozice:
-Ubytování hosta, přivítání, poskytnutí klíče od hotelového pokoje a základních informací.
-Odhlášení hosta z hotelu po jeho odjezdu.
-Registrace hosta.
- Péče o hosta.
-Zodpovědnost za správné vyúčtování hotelových služeb.
-Provoz hotelové pokladny a odvod tržeb za hotelové služby.
-Recepční musí znát všechny hotelové programy vytvořené za účelem maximalizace tržeb.
-Recepční musí znát všechny hotelové služby a produkty, které klientovi nabízí a prodává.
-Sledování aktuálního stavu ubytovacích kapacit.
-Zadávání a aktualizace dat v hotelovém systému Previo.
-Sledování statusu hotelových pokojů a komunikovat s oddělením úklidu.
-Prodej doplňkového zboží, kosmetických potřeb atd.
-Příprava jednoduché studené snídaně hostům.
-Objednávání potřebného materiálu a surovin.
-Úklid prostorů recepce.
-Praní a žehlení oblečení hostům.

Požadujeme:
- angličtina na komunikativní úrovni, znalost RJ, NJ výhodou
- středoškolské vzdělání
- samostatné řešení úkolů
- uživatelská znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz skup. B výhodou
- aktivní přístup k práci
- ochota učit se novým věcem
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- zodpovědnost, organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, vstřícnost, ochota, diplomacie v jednání
- odolnost vůči stresu
- čistý trestní rejstřík
- praxe výhodou

Nabízíme:
• pracovní smlouva na plný úvazek, na dobu neurčitou
• příspěvek na stravování

Možnost postoupit na pozici provozní hotelu.

Pracovní doba:
8:00 - 20:00 hodin
V krátký týden se pracuje středa, čtvrtek.
V dlouhý týden se pracuje pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle.

Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor, který se bude konat od 16.1.2020, termín bude upřesněn.

Inzerent:
Ověřený uživatel Natália Petríková | Brno - venkov , Kuřim
Telefon: +420 777 787 993
Email: nat.petrikova@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel