Kuchař, kuchař - číšník - Harrachov

Inzerát č: P5743 | Vloženo: 27.11.2019 | Poslední aktualizace: 27.11.2019 12:21:07
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Harrachov, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Kuchař, kuchař - číšník - Harrachov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kuchař, kuchař - číšník - Harrachov - Liberecký krajPlat:150 Kč /hodina + bonusy
Kontaktní email na pozici: Kuchař, kuchař - číšník - HarrachovEmail:d.knezel@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kuchař, kuchař - číšník - HarrachovTelefon:+420 606 626 602

Popis pracovní pozice:
Do nově otevřené restaurace hledáme do pracovního poměru na pozici kuchaře a obsluhy příjemný personál.
Jedná se o přípravu jednoduchých lehkých jídel formou skladby čerstvých surovin bez nároku na složité
přípravy. Stálé menu složené z 5 jídel. Zaměření restaurace je ve stylu "eat and go, take away, fast food".

Požadujeme:
Příjemné vystupování, ochotu pracovat za dohodnutých podmínek, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu,
spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme:
Základní plat 150 Kč /hodinu. Bonusy dle dosaženého obratu, náborový příspěvek až 50 000 Kč. Pracovní dobu
dle dohody a zákonného limitu. Možnost ubytování. Slevy na menu z restaurace.

Inzerent:
Ověřený uživatel David Knézel | Most , Most
Telefon: +420606626602
Email: d.knezel@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel