#FAJN_brigáda_až 135 Kč/hod.

Inzerát č: P5675 | Vloženo: 26.10.2019 | Poslední aktualizace: 03.11.2019 01:17:18
AmRest s.r.o.- nabídka práce #FAJN_brigáda_až 135 Kč/hod.Firma:AmRest s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Etiopská 686/3, Praha 6
Volné pracovní místo: #FAJN_brigáda_až 135 Kč/hod. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: #FAJN_brigáda_až 135 Kč/hod. - Praha 6Plat:119-135
Kontaktní email na pozici: #FAJN_brigáda_až 135 Kč/hod.Email:lucie.kolbabkova@amrest.eu
Kontaktní telefon na pozici: #FAJN_brigáda_až 135 Kč/hod.Telefon:724604212

Popis pracovní pozice:
Výběr pozice je jen na tobě:

→ Hostitel - obsluha našich společných hostů, práce na pokladně.

→ Expert kvality - příprava našich chutných čerstvých pokrmů.

→ Šéfkuchař - příprava lahodných stripsů, křidélek a dalšich kousku proklatě dobrého kuřete.

Požadujeme:
KFC EVROPSKÁ NA PRAZE 6 HLEDÁ SUPER PARŤÁKY DO TÝMU ♥ → POTŘEBUJETE SI PŘIVYDĚLAT? → STUDUJETE NEBO JSTE
NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ? → CHCETE PRACOVNÍ DOBU, KTERÁ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ? → CHCETE PRACOVAT UŽ OD ZÍTRA?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

Nabízíme:
Kyblík benefitů již od prvního dne nástupu:

→ mzda vždy do 9. dne v měsíci na účtě

→ příplatky za víkendy, svátky a přesčasy

→ odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů

→ odměna pro zaměstnance měsíce

→ bonus navíc pro nejlepší pracanty

→ spropitné každý měsíc

→ teambuldingové akce

→výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC)

→ sleva na produkty

→ zvýhodněné tarify O2 Family

→ možnost flexibilního plánování si směn

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Kolbábková | Praha 6 , Praha
Telefon: +420722501403
Email: lucie.kolbabkova@amrest.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel