PŘIDEJ SE K NÁM! SMĚNY JEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU AŽ 31.000,-

AmRest s.r.o.- nabídka práce PŘIDEJ SE K NÁM! SMĚNY JEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU AŽ 31.000,-Firma:AmRest s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Etiopská 686/3, Praha 6
Volné pracovní místo: PŘIDEJ SE K NÁM! SMĚNY JEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU AŽ 31.000,- - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PŘIDEJ SE K NÁM! SMĚNY JEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU AŽ 31.000,- - Praha 6Plat:31 000,-
Kontaktní email na pozici: PŘIDEJ SE K NÁM! SMĚNY JEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU AŽ 31.000,-Email:lucie.kolbabkova@amrest.eu
Kontaktní telefon na pozici: PŘIDEJ SE K NÁM! SMĚNY JEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU AŽ 31.000,-Telefon:724604212

Popis pracovní pozice:
Výběr pozice je jen na tobě:

→ Hostitel - obsluha našich společných hostů, práce na pokladně.
→ Expert kvality - příprava našich chutných čerstvých pokrmů.
→ Šéfkuchař - příprava lahodných stripsů, křidélek a dalšich kousku proklatě dobrého kuřete.

Požadujeme:
KFC EVROPSKÁ NA PRAZE 6 HLEDÁ NOVÉ ČLENY TÝMU S CHUTÍ → UČIT SE NOVÝM VĚCEM → TÁHNOUT ZA JEDEN PROVAZ.

CO BYS MĚL SPLŇOVAT NEŽ SE ROZHODNEŠ NÁM ZASLAT SVÉ CV? → VYZAŘOVAT POZITIVNÍ ENERGII → MÍT DOKONČENÉ
ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ

Nabízíme:
Kyblík benefitů již od prvního dne nástupu:

→ mzda vždy do 9. dne v měsíci na účtě
→ 25 dní dovolené
→ příplatky za víkendy, svátky a přesčasy
→ odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů
→ odměna pro zaměstnance měsíce
→ bonus navíc pro nejlepší pracanty
→ spropitné každý měsíc
→ teambuldingové akce
→výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC)
→ sleva na produkty
→ zvýhodněné tarify O2 Family
→ možnost flexibilního plánování si směn

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Kolbábková | Praha 6 , Praha
Telefon: +420722501403
Email: lucie.kolbabkova@amrest.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel