ČÍŠNÍK // SERVÍRKA

MAMA SHELTER- nabídka práce ČÍŠNÍK // SERVÍRKAFirma:MAMA SHELTER
Volné pracovní místo: Praha 7Místo práce:Holešovice, Veletržní 20, Praha 7
Volné pracovní místo: ČÍŠNÍK // SERVÍRKA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ČÍŠNÍK // SERVÍRKA - Praha 7Plat:23.000 Kč plus příplatky
Kontaktní email na pozici: ČÍŠNÍK // SERVÍRKAEmail:veronika.micienkova@mamashelter.com
Kontaktní telefon na pozici: ČÍŠNÍK // SERVÍRKATelefon:+420 604788672
Další údaje o pozici: ČÍŠNÍK // SERVÍRKADalší údaje:www.mamashelter.com

Popis pracovní pozice:
Pro naši MAMA restauraci hledáme číšníky a servírky na odpolední a večerní provoz.
Restaurace s francouzským šarmem, italskou domácí pizzou a kokteilovým barem, to vše jako od maminky.

Příjemné prostředí živých koncertů, DJs a lahodné gastronomie budou určené nejen hotelové klientele, ale
především hostům z Prahy a okolí.
A pak už bude na Vás, abyste se věnovali našim hostům..příjemná obsluha, skvělá nabídka, komunikace se
zákazníkem..

Staňte se součástí Mama a zažijte s námi příjemnou atmosféru a něco nového!

Požadujeme:
- týmového hráče
- angličtinu na komunikativní úrovni
- pozitivní přístup
- ochotu učit se
- výuční list anebo adekvátní znalost prostředí

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- motivující finanční ohodnocení
- hotelové benefity
- pět týdnů dovolené
- nezapomeneme na Vaše narozeniny
- postaráme se o Vaši ležérní uniformu
- školení v oboru a možnost kariérního růstu

Těšíme se na Vás!

Inzerent:
Ověřený uživatel veronika mičienková | Praha 7 , Praha 7
Telefon: +420225117818
Email: veronika.micienkova@mamashelter.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel