KUCHAŘ // KUCHAŘKA

MAMA SHELTER- nabídka práce KUCHAŘ //  KUCHAŘKAFirma:MAMA SHELTER
Volné pracovní místo: Praha 7Místo práce:Holešovice, Veletržní 20, Praha 7
Volné pracovní místo: KUCHAŘ //  KUCHAŘKA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: KUCHAŘ //  KUCHAŘKA - Praha 7Plat:dohodou
Kontaktní email na pozici: KUCHAŘ //  KUCHAŘKAEmail:veronika.micienkova@mamashelter.com
Kontaktní telefon na pozici: KUCHAŘ //  KUCHAŘKATelefon:+420 604788672
Další údaje o pozici: KUCHAŘ //  KUCHAŘKADalší údaje:www.mamashelter.com

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme šikovného samostatného kuchaře/řku se zájmem o obor.
Vaříme českou i mezinárodní kuchyni, podáváme hotová jídla i jídla a la carte.

Pojďte se s námi sejít a popovídat si o tom, co umíte a co Vám naopak i my můžeme nabídnout..

Požadujeme:
- praxi v oboru anebo výuční list
- dobrou znalost ČJ
- spolehlivost
- zájem o obor
- ochotu učit se
- týmového hráče

Nabízíme:
- zajímavou práci ve fajn kolektivu
- atraktivní prostředí
- adekvátní finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- smlouvu na dobu neurčitou
- hotelové stravování za 30Kč/den
- slevu na hotelové produkty
- slevu na ubytování v rámci sítě Accor hotelů
- a nezapomeneme na Vaše narozeniny :-)

Inzerent:
Ověřený uživatel veronika mičienková | Praha 7 , Praha 7
Telefon: +420225117818
Email: veronika.micienkova@mamashelter.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel