Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolí

Hotel Štamberk- nabídka práce Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolíFirma:Hotel Štamberk
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Načeradec, Benešov
Volné pracovní místo: Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolí - BenešovPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolíEmail:vasickova@hotelstamberk.cz
Kontaktní telefon na pozici: Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolíTelefon:+420 720 966 115
Další údaje o pozici: Číšník/servírka na hotelu - Vlašim a okolíDalší údaje:Marcela Vašíčková

Popis pracovní pozice:
Hotel Štamberk přijme do svého kolektivu zodpovědné, šikovné a samostatné kolegy/kolegyně na pozice
číšník/servírka. Praxe v oboru výhodou. Máte-li příjemné vystupování, jste komunikativní a máte základní
znalost AJ - pak Vás s radostí přijmeme.

Požadujeme:
1. Příjemné a profesionální vystupování
2. Samostatnost a pracovitost
3. Základní znalost AJ

Nabízíme:
1. Proškolení na danou pozici
2. Práce v příjemném kolektivu
3. Odpovídající platební ohodnocení
4. Vstřícný zaměstnavatel
5. Možnost kreativně se rozvíjet

Inzerent:
Ověřený uživatel Grim Daniel | Benešov , Černošín
Telefon: 601378222
Email: daniel.y.grim@email.cz