ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s.- nabídka práce ČÍŠNÍK - SERVÍRKAFirma:AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Dalešice, Třebíč
Volné pracovní místo: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - TřebíčPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ČÍŠNÍK - SERVÍRKAEmail:18.apd@pivovar-dalesice.cz
Kontaktní telefon na pozici: ČÍŠNÍK - SERVÍRKATelefon:+420 722 251 719

Popis pracovní pozice:
Hledáme ČÍŠNÍKA/SERVÍRKU do zavedené Pivovarské restaurace s převážně českou kuchyní. 12ti hodinové
směny. Nástup ihned nebo dohodou.

Náplň práce:
kompletní servis od obsluhy hostů až po inkaso plateb
vytvoření příjemného zázemí restaurace
příprava a aranžování slavnostních tabulí
prezentace jídelní tabule
naskladnění zboží

Požadujeme:
praxi
snahu a slušnost
zodpovědný přístup k práci
respektování nastavených pravidel

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení (směny 12 hod.) + benefity
práci na HPP
možnost osobního a profesního růstu
nástup možný ihned nebo dohodou

Ověřený uživatel AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s. | Třebíč , Dalešice 675 54
Telefon: 730151909
Email: referent@pivovar-dalesice.cz