Flexibilní práce v KFC Čestlice-Průhonice

Amrest s.r.o.- nabídka práce Flexibilní práce v KFC Čestlice-PrůhoniceFirma:Amrest s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Čestlice, Praha-východ
Volné pracovní místo: Flexibilní práce v KFC Čestlice-Průhonice - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Flexibilní práce v KFC Čestlice-Průhonice - Praha-východPlat:115-130 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Flexibilní práce v KFC Čestlice-PrůhoniceEmail:203042@amrest.eu
Kontaktní telefon na pozici: Flexibilní práce v KFC Čestlice-PrůhoniceTelefon:602281878
Další údaje o pozici: Flexibilní práce v KFC Čestlice-PrůhoniceDalší údaje:Jana Ondráčková

Popis pracovní pozice:
Chceš si přivydělat během školy, aby ses mohl/a osamostatnit? Už nechceš být závislý/á na rodičích?
Potřebuješ peníze na výlet, koncerty, auto, motorku nebo na jiné věci? A hledáš takovou brigádu, kde si
můžeš sám naplánovat sám směny a nechtějí po tobě zkušenosti z oblasti gastronomie? Pokud jsi na všechno
odpověděl/a ANO, tak jsi tu správně a čti dál :)
KFC Průhonice Ti nabízí dlouhodobou brigádu nebo práci na částečný úvazek s možností plánování směn a v
přátelském kolektivu. Mimo jiné budeš mít placené zaškolení, po kterém se nemusíš bát, že nic nebudeš
umět. Nastoupit můžeš ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:
Příjemné vystupování
Týmovou spolupráci
Chuť učit se novým věcem
Pracovitost
Odpovědnost

Nabízíme:
Práce v přátelském kolektivu
Možnost plánování směn
Garantované datum výplaty k 9. v měsíci
Příplatky za víkend 10%
Příplatky za svátky 100%
Zvýhodněné stravování
Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut)
Výborná dopravní dostupnost
Příplatek na dopravu
Možnost kariérního růstu (vedoucí pozice, vedoucí směny, vedoucí restaurace)
Spropitné
Placené zaškolení

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Ondráčková | Praha-východ , Čestlice
Telefon: 602281878
Email: 203042@amrest.eu