Kurýr pro pizzerii v Sadské

Planning Food s.r.o.- nabídka práce Kurýr pro pizzerii v SadskéFirma:Planning Food s.r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Sadská, Nymburk
Volné pracovní místo: Kurýr pro pizzerii v Sadské - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Kurýr pro pizzerii v Sadské - NymburkPlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: Kurýr pro pizzerii v SadskéEmail:prace@lapisa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kurýr pro pizzerii v SadskéTelefon:731461334
Další údaje o pozici: Kurýr pro pizzerii v SadskéDalší údaje:Pavlína Růžičková

Popis pracovní pozice:
Zavedená pobočka pizzerie přijme spolehlivého parťáka do týmu na pozici kurýra. Kurýrovou hlavní náplní je
rozvoz pizzy, obsluha telefonu, pomocná příprava v kuchyni.

Požadujeme:
flexibilita, řidičský průkaz sk. B. ( aktivní řidič - min. 2 roky), potravinářský průkaz, čistý trestní
rejstřík, vlastní mobilní telefon, spolehlivost a alespoň částečnou znalost okolí

Nabízíme:
nové rozvozové auto Škoda Citigo, příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba (různé dny v týdnu
dle dohody) směny od 11- 22 hod. Platové ohodnocení 800-1000/den.

Inzerent:
Ověřený uživatel Planning Food s.r.o. | Celá ČR , Milovice
Telefon: 731461334
Email: prace@lapisa.cz