číšník, servírka, barman, barmanka

DODOPUB- nabídka práce číšník, servírka, barman, barmankaFirma:DODOPUB
Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Bystřice pod Hostýnem, Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: číšník, servírka, barman, barmanka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: číšník, servírka, barman, barmanka - Zlínsky krajPlat:od 22.000,-
Kontaktní email na pozici: číšník, servírka, barman, barmankaEmail:dodo.pub@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: číšník, servírka, barman, barmankaTelefon:605789185

Popis pracovní pozice:
Plný úvazek, možno i částečný úvazek nebo brigádně.

Požadujeme:
- vzdělání a praxe nejsou rohodující
- vhodné i pro absolventy
- důležité jsou komunikační dovednosti, kultura vystupování, spolehlivost, loajalita

Ověřený uživatel Tomáš Dohodil | Zlínsky kraj , Bystřice pod Hostýnem
Telefon: 605789185
Email: dodo.pub@seznam.cz