Výpomoc do kavárny

Cafe Pointa- nabídka práce Výpomoc do kavárnyFirma:Cafe Pointa
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Na Valech 2, Praha
Volné pracovní místo: Výpomoc do kavárny - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Výpomoc do kavárny - PrahaPlat:Mzda dohodou
Kontaktní email na pozici: Výpomoc do kavárnyEmail:jana@cafepointa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Výpomoc do kavárnyTelefon:+420 739015482
Další údaje o pozici: Výpomoc do kavárnyDalší údaje:cafe@cafepointa.cz,233321289

Popis pracovní pozice:
Do mladého a přátelského kolektivu rodinné kavárny na Hradčanech P6, přijmeme brigádníky na dlouhodobou
spolupráci na "plac" i do kuchyně. Směny dohodou a výplata na ruku po každé odpracované směně. Více informací
na osobním pohovoru.
Volat můžete na číslo 739015482 nebo psát na e-mail: jana@cafepointa.cz

Požadujeme:
Přátelské vystupování, chuť do práce a úsměv na tváři. Rádi zaučíme i méně zkušené.

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení, výplata po každé odpracované směně na ruku, přátelský kolektiv. Příjemné
pracovní prostředí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Cafe Pointa | Praha , Praha 6
Telefon: 233321289
Email: jana@cafepointa.cz