Manager restaurace/ F&B manager

Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Karlovy Vary, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: Manager restaurace/ F&B manager - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manager restaurace/ F&B manager - Karlovy VaryPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Manager restaurace/ F&B managerEmail:hr.ambiente@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Manager restaurace/ F&B managerTelefon:+420777357777
Další údaje o pozici: Manager restaurace/ F&B managerDalší údaje:alla1807@bk.ru

Popis pracovní pozice:
Do Wellness Spa Hotelu Ambiente*** v Karlovych Varech hledáme kandidáty/tky na pozici Manager provozu s odpovědností
za vedení chodu restaurace, řízení a zaškolování zaměstnanců, koordinaci a komunikaci dodavatelů.
Spíše, než dlouholeté zkušenosti z pozice je pro nás důležitý správný přístup, ochota a vůle se učit
novým věcem.

Co na Vás čeká?
- budete řídit, koordinovat a kontrolovat procesy v restauraci
- objednávání zboží, komunikace s dodavateli, inventarizace
- součinnost při organizaci a propagaci kulturních akcích
- vedení týmu číšníku
- spolupráce se šéfkuchařem a vedoucím rozvíjení restaurace
- podílení se na propagaci restaurace
- nábor, příjem a zaškolování brigádníků
- spolupráce na finanční udržitelnosti provozu - nápady, plánování, realizace změn

Požadujeme:
Požadujeme
· zkušenost z obdobné pozice v gastronomickém segmentu - 1 rok nebo stáž v zahraničí na obdobné pozici
· zkušenost s vedením početnějšího týmu lidí je výhodou
· zkušenost s franšízovým konceptem nebo systémovou gastronomii je výhodou
· SŠ vzdělání
· bezproblémovou znalost angličtiny, plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny
· spolehlivost, pozitivní přístup, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
Nabízíme
. Smlouvu na HPP
· Motivující platové podmínky
· Možnost dalšího růstu v rámci rozvoje hotelu
. Časovou flexibilitu
· Příjemné pracovní prostředí
· Systém tréninků a školení pro další rozvoj uchazečů
· Nástup co nejdříve
· Benefity, školení, vzdělávání, stravování zdarma
· ubytovaní

Inzerent:
Ověřený uživatel Alla F | Karlovy Vary , Karlovy Vary
Telefon: +420777357777
Email: hr.ambiente@gmail.com