Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, Německo

Starke Jobs Aue- nabídka práce Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, NěmeckoFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Nemecko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, Německo - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, Německo - Karlovarský krajPlat:€1500 ~ €2000
Kontaktní email na pozici: Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, NěmeckoEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, NěmeckoTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Číšník - servírka / obsluha hostů - Eibenstock, NěmeckoDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/cisnik-servirka-obsluha-hostu-eibenstock-nemecko/

Popis pracovní pozice:
Rád pracuješ v gastronomii? Je tato práce jako číšník / servírka Tvým koníčkem? Kontakt s lidmi Tě baví?
Hledáš stálou práci v Německu v rodinném rekreačním a wellnes hotelu?

Nabízíme ti práci v hotelu, který je úspěšným rodinným podnikem, specializujícím se na wellness a relaxaci
pro rodiny, hosty a aktivní turisty již téměř 45 let.

Potřebujeme Tě jako podporu při obluze hostů v saském městečku Eibenstock.

Tvoje práce jako číšník - servírka:
-obsluha hostů a turistů
-snídaňový servis
-práce i v bufetu nebo kavárně
-večeře formou bufetu

Požadujeme:
-vzdělání nebo odbornou praxe v restauraci, hotelu, wellnes
-ochota pracovat i o víkendech
-upravený zevnějšek
-řidičsky průkaz a vlastní automobil
-německý jazyk na komunikativní úrovni - od B1

Nabízíme:
-německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-měsíční fixní mzda plus příplatky
-individuální doplňkové služby
-možnosti využití in-house rekreace a fitness zařízení
-ostatní tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
-neustálou podporou našeho týmu Starke Jobs v Aue
-podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)

Tato pracovní nabídka je určena pro lidi všech pohlaví.

Více informací
Adresa 08309 Eibenstock, Germany
Měsíční plat €1500 ~ €2000
Úroveň zkušeností Začátečník
Počet let praxe 0-2
Znalost němčiny B1

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com