Číšník nebo servírka - Aue, Německo

Starke Jobs Aue- nabídka práce Číšník nebo servírka - Aue, NěmeckoFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Nemecko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Číšník nebo servírka - Aue, Německo - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Číšník nebo servírka - Aue, Německo - Karlovarský krajPlat:€1500 ~ €2000
Kontaktní email na pozici: Číšník nebo servírka - Aue, NěmeckoEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Číšník nebo servírka - Aue, NěmeckoTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Číšník nebo servírka - Aue, NěmeckoDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/cisnik-nebo-servirka-aue-nemecko/

Popis pracovní pozice:
si přátelský a pohostinství je tvá vášeň? Hledáš stabilní a jistou práci jako číšník nebo servírka v
německém městě Aue? Pak nás prosím kontaktuj!

Jedná se o tradiční 3 až 4 hvězdičkový rodinný hotel, který působí již téměř 350 let.

V německém městě Aue hledáme 2 spolehlivé číšníky nebo servírky.

Vaše úkoly jako číšník nebo servírka v Aue
-obsluha hostů a turistů
-přijímání objednávek a jejich předávání do kuchyně
-servírování jídel a napojů přímo na stůl
-dodržování pořádku
-kontrola čistoty stolního prádla, příborů a dekorace

Požadujeme:
-vzdělávání nebo odbornou praxe v hotelnictví nebo zkušenost v gastronomii
-ochota pracovat i o víkendech
-přátelský a dobře upravený vzhled
-řidičský průkaz a vlastní automobil
-německý jazyk na komunikativní úrovni (B1)

Nabízíme:
-německou pracovní smlouvu přímo s hotelem
-ostatní tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
-podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
-česky mluvící kontaktní osoba

Tato pracovní nabídka je jak pro muže, tak i ženy.

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com