Práce v zahraničí v hotelnictví

Audit Advice s.r.o.- nabídka práce Práce v zahraničí v hotelnictvíFirma:Audit Advice s.r.o.
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Zahraničí
Volné pracovní místo: Práce v zahraničí v hotelnictví - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce v zahraničí v hotelnictví - ZahraničíPlat:70.000,- Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Práce v zahraničí v hotelnictvíEmail:gastro@auditadvice.eu
Kontaktní telefon na pozici: Práce v zahraničí v hotelnictvíTelefon:+420 602 645 745

Popis pracovní pozice:
Nabízíme práci v zahraničí na různých pozicích v hotelnictví (Pokojská, pomocná díla, číšník/servírka,
atp). Země: Švýcarsko, Rakousko, Norsko, Švédsko. V případě Vašeho zájmu, zašlete nezávazně Váš
životopis k posouzení možnosti získání práce v zahraničí.

Požadujeme:
Požadujeme zkušenosti v oboru (na pokojskou nejsou nutné, ale výhodou), německý/anglický jazyk na úrovni
zvládnutí jednoduchého pohovoru.

Nabízíme:
Nabízíme stabilní/sezónní práci, možnost pracovat v národních parcích v krásné přírodě.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michal Brzý | Celá ČR , Praha
Telefon: +420602645745
Email: mbrzy@seznam.cz