Operations Manager - hotelnictví -

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:u Olomouce, Olomouc
Volné pracovní místo: Operations Manager - hotelnictví - - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operations Manager - hotelnictví - - OlomoucPlat:45 000,-
Kontaktní email na pozici: Operations Manager - hotelnictví -Email:dita.sudova@hotmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Operations Manager - hotelnictví -Telefon:+420604244749

Popis pracovní pozice:
Pro známý český hotelový řetězec operující hotely a konferenční místnosti na Moravě, ale i v Čechách,
hledáme zkušeného provozního, který bude pracovat v hotelu v olomouckém kraji.

Požadujeme:
- praxi na obdobné pozici v hotelu
- drive, vášeň pro obor, profesionalitu
- komunikativní angličtinu
- SŠ hotelového směru

Nabízíme:
- nadstandardní platové podmínky
- auto

Inzerent:
Ověřený uživatel Dita Sudova | Praha 8 , praha 8
Telefon: +420604244749
Email: dita.sudova@hotmail.com