Back office (asistenka/referentka CK)

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Back office (asistenka/referentka CK) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Back office (asistenka/referentka CK) - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Back office (asistenka/referentka CK)Email:andrea.uhrova@natour.cz

Popis pracovní pozice:
Bezvadný chod firemní administrativy a 6 poboček/směnáren (kurzovní lístek, dálniční známky, fakturace,
internet. bankovnictví) dle interních procesů firmy. Prodej provizních zájezdů tzn. samostatné vedení
obchodního případu se zákazníky od zpracování nabídky (Cesys) přes realizaci a odbavení po vyúčtování,
pojištění, DHL, mezinárodní jízdenky.

Požadujeme:
Znalost CR/směnárny, angličtinu na úrovni A2. Výhodou je zkušenost s bankovními systémy, Money S3, základy
účetnictví. Orientaci na klienta, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kombinatoriku, kreativitu, komunikativnost,
odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v mladém kolektivu. K základnímu platu vysoká procenta z vlastních zisků bez horní
hranice, výborné výsledky a pracovní nasazení umíme ocenit. Po roce příspěvek na penzijní/životní
pojištění, poznávací infocesty. HPP na dobu neurčitou. Možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Andrea Uhrová | Brno - město , Brno
Telefon: 603256036
Email: andrea.uhrova@natour.cz