Osobní cestovní poradce - referentka CK v IATA agentuře Brno

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Osobní cestovní poradce - referentka CK v IATA agentuře Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Osobní cestovní poradce - referentka CK v IATA agentuře Brno - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Osobní cestovní poradce - referentka CK v IATA agentuře BrnoEmail:andrea.uhrova@natour.cz

Popis pracovní pozice:
Šance pro schopné! Chcete se podílet na pravé cestovatelské kuchyni vyššího levelu?
Dokážete pracovat na více věcech najednou, máte rád/a systém a řád?
Baví Vás komunikace s klienty a rád/a pro ně nacházíte rozmanitá řešení?

• Hledáme výkonnou posilu na pozici Osobní cestovní poradce.

Na trhu jsme již 27 let, sezónu máme pořád a už dávno jsme se rozhodli být atypickou CK s celosvětovou
působností. U nás je každý zájezd originál, specializujeme se na cestovní balíčky jako IATA agentura k
letenkám (eurovíkendy, exotika, služební cesty). Pomáháme klientům se zorientovat v džungli leteckých spojení,
hotelů, pozemních služeb a ušetřit čas tím, že jim šijeme cesty do detailu. Oceňují u nás osobní přístup,
profesionální servis a optimalizaci cestovních nákladů.

Požadujeme:
Znalost CR/let.dopravy, angličtinu na úrovni B1. Výhodou je zkušenost s rezervačními systémy, základy
účetnictví. Orientaci na klienta, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kombinatoriku, kreativitu, komunikativnost,
odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
Výsledkem vaší práce bude kompletní zajištění zahraničních cest na míru pro individuální cestovatele a
firmy i jednotlivých cestovních služeb, prodej provizních zájezdů tzn. samostatné vedení obchodního případu
se zákazníky od zpracování nabídky přes realizaci a odbavení po vyúčtování.

Inzerent:
Ověřený uživatel Andrea Uhrová | Brno - město , Brno
Telefon: 603256036
Email: andrea.uhrova@natour.cz