Kuchař/ka, Číměř 5

Volné pracovní místo: Jindřichův HradecMísto práce:Číměř 5, Jindřichův Hradec
Volné pracovní místo: Kuchař/ka, Číměř 5 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kuchař/ka, Číměř 5 - Jindřichův HradecPlat:od 18.000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Kuchař/ka, Číměř 5Email:info@penzionlife.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kuchař/ka, Číměř 5Telefon:777060443

Popis pracovní pozice:
Kuchař/ka ve Wellness penzionu LIFE Číměř 5, celoroční provoz, turnusová pracovní doba

Požadujeme:
Vyučení v oboru nebo praxe, spolehlivost, řidičský průkaz B

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání po celý rok, seberealizace,

Ověřený uživatel Miroslava Zemanová | Jindřichův Hradec , Číměř
Telefon: 777060443
Email: info@penzionlife.cz