Recepční hotelu/pensionu

Penzion Konopiště s.r.o.- nabídka práce Recepční hotelu/pensionuFirma:Penzion Konopiště s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Konopiště 22, Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Recepční hotelu/pensionu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Recepční hotelu/pensionu - BenešovPlat:100,-/hod.
Kontaktní email na pozici: Recepční hotelu/pensionuEmail:eventmanager@konopiste.eu
Kontaktní telefon na pozici: Recepční hotelu/pensionuTelefon:+420 737 230 290

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádníky na pozici recepční Hotelu Konopiště Nová myslivna a Pensionu Konopiště (červen - září).
Hlavní náplní práce je přijímání rezervací, ubytování hostů, práce z rezervačním systémem.

Požadujeme:
Požadujeme věk nad 18 let, příjemné vystupování, schopnost práce na PC, znalost cizího jazyka (alespoň Aj),
flexibilitu.

Nabízíme:
Nabízíme příjemnou práci v podzámčí Konopiště.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Stiburkova | Benešov , Benešov
Telefon: 737230290
Email: eventmanager@konopiste.eu