Víkendová výpomoc v kuchyni ve Hřensku

Restaurace a Pension Oáza- nabídka práce Víkendová výpomoc v kuchyni ve HřenskuFirma:Restaurace a Pension Oáza
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Hřensko, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: Víkendová výpomoc v kuchyni ve Hřensku - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Víkendová výpomoc v kuchyni ve Hřensku - Ústecký krajPlat:80 Kč/hod. čistého
Kontaktní email na pozici: Víkendová výpomoc v kuchyni ve HřenskuEmail:zdenkarajmanova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Víkendová výpomoc v kuchyni ve HřenskuTelefon:602 372 692
Další údaje o pozici: Víkendová výpomoc v kuchyni ve HřenskuDalší údaje:Hřensko

Popis pracovní pozice:
Co bude Vaší pracovní náplní?

pomocné práce v kuchyni a úklid

Dále hledáme i pomocného číšníka.
Podmínka NJ a z okolí Hřenska.

Požadujeme:
Požadujeme:
chuť do práce
samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
zkušenost v oboru výhodou nikoliv však podmínkou, rádi Vás vše naučíme

Nabízíme:
Nabízíme:

finanční ohodnocení až 80 Kč čistého

pracovní doba od 9 do 20 hod SO i NE

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeňka Rajmanová | Děčín , Hřensko
Telefon: 602 372 692
Email: zdenkarajmanova@seznam.cz