Velká Úpa- Hledáme paní na nepravidelný úklid chaty

Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Velká Úpa, Trutnov
Volné pracovní místo: Velká Úpa- Hledáme paní na nepravidelný úklid chaty - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Velká Úpa- Hledáme paní na nepravidelný úklid chaty - TrutnovPlat:Hodinová nebo úkolová odměna
Kontaktní email na pozici: Velká Úpa- Hledáme paní na nepravidelný úklid chatyEmail:ak-sveda@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Velká Úpa- Hledáme paní na nepravidelný úklid chatyTelefon:602217125

Popis pracovní pozice:
Do nově otevírané chaty ve Velké Úpě hledáme svědomitou paní na úklid na smluvní bázi. Nepravidelně dle
potřeby po odjezdu hostů. Celkem 4 pokoje s vlastními koupelnami, 1 apartmán 2+1 plus společné prostory a
kuchyňka. Úklid objektu, převlékání lůžek, praní a žehlení lůžkovin, praní ručníků a osušek nebo
zajištění dovozu a vyzvednutí ve smluvní prádelně.

Požadujeme:
Svědomitou a poctivou práci, čistotnost a solidní jednání, flexibilitu i o víkendu. Vhodné i pro aktivní
seniorku nebo maminku na mateřské dovolené.
Nutné vlastní auto a mobilita.
Možno na Živnostenský list nebo Dohodu o pracovní činnosti nebo jako brigádu.

Nabízíme:
Slušné odpovídající ohodnocení, solidní jednání a dlouhodobou spolupráci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Sveda | Trutnov , Pec pod Sněžkou
Telefon: 602217125
Email: ak-sveda@centrum.cz