Nabídka práce v Německu

Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Mnichov, Zahraničí
Volné pracovní místo: Nabídka práce v Německu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Nabídka práce v Německu - ZahraničíPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Nabídka práce v NěmeckuEmail:nabidkapracenj@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Nabídka práce v NěmeckuTelefon:+ 41 972 578 155
Další údaje o pozici: Nabídka práce v NěmeckuDalší údaje:nabidkapracenj@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Hledáme vyučené kuchaře a číšníky pro naše klienty v Německu v Mnichově a okolí
Požadujeme :
- vyučení v oboru - výuční list
- znalost NJ - u obsluhy na komunikativní úrovni - AJ výhodou
- životopis v německém jazyce + foto
- ochotu dojet na zkušební den u zaměstnavatele
Nabízíme :
- bezplatné zprostředkování práce přímo u zaměstnavatele
- trvalý pracovní poměr se smlouvou , sociální a zdravotní pojištění
- mzdu nad hranicí tarifního průměru+ ubytování
- v případě vážného zájmu nás prosím kontaktujte na :
e maill : nabidkapracenj@gmail.com
tel : + 41 972 578 155
whats app : + 41 972 578 155

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana V | Zahraničí , Mnichov
Telefon: +420 607 038 500
Email: nabidkapracenj@gmail.com