Víkendová výpomoc v kuchyni

Inzerát č: P4821 | Vloženo: 06.02.2019 | Poslední aktualizace: 06.02.2019 18:31:34
PHG s.r.o.- nabídka práce Víkendová výpomoc v kuchyniFirma:PHG s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Víkendová výpomoc v kuchyni - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Víkendová výpomoc v kuchyni - LiberecPlat:90-100 Kč/hod. čistého
Kontaktní email na pozici: Víkendová výpomoc v kuchyniEmail:pytlounova2.pytloun@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Víkendová výpomoc v kuchyniTelefon:608022663

Popis pracovní pozice:
Společnost Pytloun Hotels Group hledá pro restauraci Zlatý Kohout v centru Liberce brigádníka na
pozici:

Víkendová výpomoc v kuchnyni

Co bude Vaší pracovní náplní?

přípravné práce snídaňového bufetu

Požadujeme:
chuť do práce
samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
zkušenost v oboru výhodou nikoliv však podmínkou, rádi Vás vše naučíme

Nabízíme:
finanční ohodnocení až 100 Kč čistého
designové pracovní prostředí
přátelský kolektiv
pracovní doba od 5 do 15 hod SO i NE

Inzerent:
Ověřený uživatel Vendula Pytlounová | Liberec , Liberec
Telefon: 608022663
Email: pytlounova2.pytloun@gmail.com