Víkendová výpomoc při snídaních

PHG s.r.o.- nabídka práce Víkendová výpomoc při snídaníchFirma:PHG s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:1. máje 757/16, Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Víkendová výpomoc při snídaních - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Víkendová výpomoc při snídaních - LiberecPlat:105-115
Kontaktní email na pozici: Víkendová výpomoc při snídaníchEmail:pytlounova2.pytloun@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Víkendová výpomoc při snídaníchTelefon:608022663

Popis pracovní pozice:
Společnost Pytloun Hotels Group hledá pro restauraci Zlatý Kohout v centru Liberce brigádníka na pozici:

příprava restaurace ke snídaňovému provozu
uvádění hostů
kontrola a doplňování snídaňové nabídky
správa svěřeného vybavení

Požadujeme:
chuť do práce
reprezentativní vystupování
samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
zkušenost v oboru výhodou nikoliv však podmínkou, rádi Vás vše naučíme

Nabízíme:
finanční ohodnocení až 100 Kč čistého
designové pracovní prostředí
přátelský kolektiv
pracovní doba od 6 do 12 hod SO i NE

Inzerent:
Ověřený uživatel Vendula Pytlounová | Liberec , Liberec
Telefon: 608022663
Email: pytlounova2.pytloun@gmail.com