Číšník Servírka Luhačovice

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Penzion u hráze, Zlín
Volné pracovní místo: Číšník Servírka Luhačovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Číšník Servírka Luhačovice - ZlínPlat:20000,-Kč/mesíčně
Kontaktní email na pozici: Číšník Servírka LuhačoviceEmail:penzionuhraze@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Číšník Servírka LuhačoviceTelefon:+420731117943
Další údaje o pozici: Číšník Servírka LuhačoviceDalší údaje:Jaroslav Polakovič

Popis pracovní pozice:
Obsluha hostů v běžném provozu restaurace
Zodpovědnost za řádné vystavení účtu hostům
Kontrola pokladny a inventura při předání
Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:
Praxe v oboru servírka/číšník výhodou
Příjemné a slušné vystupování
Spolehlivost, samostatnost, chuť do práce,

Nabízíme:
Skvělý kolektiv
Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohodou
Zaměstnanecké výhody, placené přesčasy, tringelty
Možnost přespání mezi směnami
Možnost seberealizace
Práce v příjemném prostředí poblíž Luhačovické přehrady

Inzerent:
Ověřený uživatel Jaroslav Polakovič | Zlín , Luhačovice
Telefon: +420731117943
Email: penzionuhraze@seznam.cz