Správce/správkyně na penzionu

Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Kořenov, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Správce/správkyně na penzionu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Správce/správkyně na penzionu - Liberecký krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Správce/správkyně na penzionuEmail:prace@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Správce/správkyně na penzionuTelefon:774722833

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovnou paní, který by se nám o náš rodinný penzion starala jako o svůj.
Práce všeho druhu - takový správce penzionu.

Náplň práce:
- udržování čistoty na penzionu
- výpomoc pokojské
- domácí práce, drobné práce na zahradě
- výpomoc s úklidem

Požadujeme:
- pracovitost,
- spolehlivost,
- flexibilita
- přátelské jednání/vystupování

Nabízíme:
- ubytování zdarma
- nástup možný ihned nebo dle domluvy
- odměna dohodou na osobní pohovoru
- místo výkonu Kořenov

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha , Praha
Telefon: +420 774 222 839
Email: brigady@abzakovo.eu