Kuchaři/kuchařky do O2 arény

Příležitosti pro Gastro s.r.o.- nabídka práce Kuchaři/kuchařky do O2 arényFirma:Příležitosti pro Gastro s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Praha 9
Volné pracovní místo: Kuchaři/kuchařky do O2 arény - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Kuchaři/kuchařky do O2 arény - Praha 9Plat:140 - 200 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Kuchaři/kuchařky do O2 arényEmail:a.vondrackova@prilezitosti.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kuchaři/kuchařky do O2 arényTelefon:777557305

Popis pracovní pozice:
Do pražské O2 arény hledáme šikovné pracovníky pro doplnění našeho kuchařského týmu.

Náplň práce:

příprava, výroba a servis pokrmů
výpomoc se zajišťováním provozu při významných akcích (kulturních, sportovních či rodinných) pořádaných
v O2 aréně

Požadujeme:
platný potravinářský průkaz
spolehlivost
dochvilnost
nadšení a chuť do práce
vyučení nebo studium oboru výhodou

Nabízíme:
140 - 200 Kč/hod
praxi v prestižní kuchyni
pracovní dobu, kterou lze skloubit se stálým zaměstnáním nebo třeba i mateřskou dovolenou

Inzerent:
Ověřený uživatel Adéla Vondráčková | Praha , Praha 9
Telefon: 777557305
Email: a.vondrackova@prilezitosti.cz