Obsluha kavárny/barista/baristka v Domě knihy KNIHCENTRUM.CZ

Inzerát č: P4650 | Vloženo: 21.02.2019 | Poslední aktualizace: 15.03.2019 16:48:07
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Obsluha kavárny/barista/baristka v Domě knihy KNIHCENTRUM.CZ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha kavárny/barista/baristka v Domě knihy KNIHCENTRUM.CZ - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obsluha kavárny/barista/baristka v Domě knihy KNIHCENTRUM.CZEmail:ivana.wisnerova@pemic.cz

Popis pracovní pozice:
Naše společnost je významným českým distributorem knih v Čechách a na Slovensku s více než sedmadvacetiletou
tradicí. Vyznačuje se nejširším sortimentem zboží na skladě k okamžitému dodání a komplexními službami v
oblasti knižního trhu.
Pro naši dceřinou společnost KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. v současné době hledáme vhodné kandidáty na obsazení
volné
pozice.

Přihlášení na pozici: https://www.jobs.cz/fp/pemic-books-a-s-518804/prace/

JAKOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME
• přípravu kávy a drobného občerstvení
• obsluhu zákazníků
• práci s pokladnou
• údržbu a úklid přístrojů, nádobí a vybavení
• objednávání, evidenci a inventarizaci zboží
• spolupráci s ostatním personálem kavárny a knihkupectví
• pracovní doba: dlouhý - krátký týden

Požadujeme:
CO OD VÁS OČEKÁVÁME
• SŠ vzdělání, nejlépe v oboru služeb
• praxe v oboru kavárník nebo příbuzném výhodou
• zkušenosti s vedením pokladny
• příjemné vystupování, komunikativnost
• bezúhonnost, spolehlivost, loajálnost
• ochotu pracovat ve směnném režimu
• zdravotní průkaz

Nabízíme:
JAKÉ JSOU VÝHODY PRÁCE U NÁS
• hlavní pracovní poměr na plný úvazek
• zajímavá práce v příjemném nekuřáckém prostředí
• odpovídající motivační ohodnocení
• zázemí stabilní společnosti

Pracoviště: DŮM KNIHY KNIHCENTRUM, Ostrava, Smetanovo náměstí (centrum)

Termín výběrového řízení: 22. 3. 2019

Nástup: možný ihned

Ověřený uživatel Ivana Wisnerová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 721 528 377
Email: ivana.wisnerova@pemic.cz