Servírka ve studentské hospůdce v Brně

Inzerát č: P4508 | Vloženo: 27.11.2018 | Poslední aktualizace: 02.12.2018 18:28:47
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Servírka ve studentské hospůdce v Brně - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servírka ve studentské hospůdce v Brně - Brno - městoPlat:90/h + spropitné
Kontaktní email na pozici: Servírka ve studentské hospůdce v BrněEmail:stega@volny.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servírka ve studentské hospůdce v BrněTelefon:+420 608 343 343

Popis pracovní pozice:
servírka, obsluha hostů, EET, uklid
praxe výhodou, nástup možný ihned

Požadujeme:
spolehlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:
solidní zacházení

Inzerent:
Ověřený uživatel Stepan | Brno - město , Brno
Telefon: 608343343
Email: stega@volny.cz