Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LAB

Superzajezdy.cz s.r.o.- nabídka práce Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LABFirma:Superzajezdy.cz s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Pařížská 10, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LAB - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LAB - Ústí nad LabemPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LABEmail:adamek@superzajezdy.cz
Kontaktní telefon na pozici: Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LABTelefon:777606058
Další údaje o pozici: Travel consultant / prodejce zájezdů NECKERMANN ÚSTÍ NAD LABDalší údaje:Lukáš Adámek

Popis pracovní pozice:
Cestovní agentura SUPERZAJEZDY.CZ je jedním z předních prodejců zájezdů. Nabízíme práci v mladém kolektivu,
moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti. Jsme 20 let na trhu a máme rádi neformální přátelské
prostředí.
V Ústí nad Labem provozujeme franšízovou prodejnu CK Neckermann. Zajišťujeme zde kompletní služby. Prodej
standardních zájezdů od stovek cestovních kanceláří nejen z ČR, ale i německých, rakouských, polských či
slovenských. Dále prodej doplňkových služeb, jako například letenek, pojištění, pronájem aut po celém
světě. A v neposlední řadě vytváříme individuální pobytové i poznávací zájezdy na přání.
Děláme to co nás baví. Cestujeme po světě a pomáháme klientům plnit jejich sny a přání. Přidejte se k nám
a splňte si i svůj sen. Jsme jedním z předních prodejců zájezdů v ČR. Objednávek od klientů máme více než
stačíme zpracovat. Stále rosteme. A proto hledáme i Vás. Staňte se součástí našeho týmu talentovaných a
pracovitých lidí.

Požadujeme:
CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
To co Vás bude bavit. Radit klientům s výběrem zájezdů. Navrhovat a plánovat dovolenou na přání. Komunikovat s
klienty a českými i zahraničními partnery. Vyhledávat informace na internetu. Hledat nejhezčí pláže, hotely,
historické památky i nedotčenou přírodu. Neustále se vzdělávat v oblasti cestovního ruchu. A samozřejmě
cestovat do těch nejzajímavějších lokalit po světě.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
Skvělou komunikaci a vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost apod. Základem je ale
schopnost a ochota rychle se učit a vstřebávat nové informace. A především schopnost naslouchat přáním
zákazníka.
Jako samozřejmost potom minimálně středoškolské vzdělání, alespoň základní znalost anglického nebo
německého jazyka a zájem o cestovní ruch.
Určitě uvítáme osobní zkušenost s cestováním i praxi v prodeji zájezdů v cestovní kanceláři nebo agentuře.

Nabízíme:
CO VÁM NABÍZÍME?
Především práci, která Vás bude bavit. Práci do které se budete každé ráno těšit. Kolegy, kteří se budou
těšit na Vás. A samozřejmě i odpovídající a motivující platové ohodnocení. U nás dvojnásob platí, že
čím lépe se má firma, tím lépe se budete mít i Vy. Každý je odměňován podle toho, co do firmy přináší.
Plat se skládá s fixní mzdy a odměn. Odměna je jakási pohyblivá složka, kterou svojí šikovností můžete
výrazně ovlivňovat i Vy sami. A opravdu výrazně. Žádné meze tu nemáme. Vše je jen na Vás.
A ještě je tu řada benefitů. Ne stravenky, ty považujeme za přežitek. Ty nevedeme. Raději nabízíme zdarma
cestování po celém světě v rámci infocest, výrazně zvýhodněné ceny dovolené, nejrůznější semináře,
prezentace a školení.

DŮLEŽITÉ INFORMACE NA ZÁVĚR
Pracovat budete v centru Ústí nad Labem na adrese Pařížská 10.
Standardní pracovní doba dle dohody v rámci otvíracích hodin pondělí - pátek mezi 8,00 hod a 17,00 hod.
Nabízíme práci na plný úvazek, nebráníme se však ani možnosti zkráceného pracovního úvazku.
Nástupní termín může být ihned nebo, jak se domluvíme.
Pokud splňujete výše uvedené požadavky a pozice Vás zaujala, zašlete prosím svůj životopis spolu s
fotografií.
Zasláním životopisu společnosti Superzajezdy.cz s.r.o. souhlasíte se zpracováním osobních údajů a jejich
uchování v personální evidenci.
Těšíme se na vás, ale PROSÍM NEVOLEJTE!!!! OZVEME SE SAMI. A brzy!

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Adámek | Praha 3 , Praha 3
Telefon: 777606058
Email: adamek@superzajezdy.cz