Recepční do hotelu Na Zámečku

Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha 10
Volné pracovní místo: Recepční do hotelu Na Zámečku - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Recepční do hotelu Na Zámečku - Praha 10Plat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: Recepční do hotelu Na ZámečkuEmail:reditel@nazamecku.cz

Popis pracovní pozice:
Do čtyřhvězdičkového hotelu v Praze 10 přijmeme recepční na hlavní pracovní poměr s možným nástupem ihned.

Požadujeme:
- Dobrou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou

- - Ochota pracovat 12hodinové směny

- - Ochota pracovat v noci

- - Komunikativní a přátelské vystupování

- - Flexibilitu

- - Praxe výhodou

Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí

- Dobré platové podmínky

- Odměny za dobře vykonanou práci

- Personální stravování

Inzerent:
Ověřený uživatel Radka Letošníková | Praha , Praha
Telefon: +420 732 466 056
Email: reditel@nazamecku.cz