Burger King Campus BRNO přijme nové kolegy!!

Inzerát č: P4130 | Vloženo: 27.09.2018 | Poslední aktualizace: 28.09.2018 08:05:04
Amrest s.r.o.- nabídka práce Burger King Campus BRNO přijme nové kolegy!!Firma:Amrest s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno-Bohunice, Netroufalky 770, Brno - město
Volné pracovní místo: Burger King Campus BRNO přijme nové kolegy!! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Burger King Campus BRNO přijme nové kolegy!! - Brno - městoPlat:85-105/hod.+ příplatky
Kontaktní email na pozici: Burger King Campus BRNO přijme nové kolegy!!Email:katerina.hankova@amrest.eu

Popis pracovní pozice:
Do známé sítě restaurací Burger King hledáme pozitivně naladěné lidi, kteří se rádi naučí něco nového.
Burger King je na českém trhu již od roku 2008 a provozuje 15 restaurací. Staňte se součástí týmu, který bude
u otevření nové pobočky v Brně - Bohunicích v OC Campus.
Nabízíme práci na hlavní i zkrácený úvazek (20/25/30hod týdně). Pracovat můžete jak v kuchyni, tak na
pokladně. Vše vás naučíme a k platu můžete získat spoustu benefitů.

Požadujeme:
Dochvilnost
Flexibilitu
Prozákaznický přístup
Pozitivní přístup
Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
Individuální růst mzdy podle hodnocení pracovního výkonu
Příplatek za práci o víkendech a státních svátcích
Možnost volby směn dle vašich časových možností (částečný úvazek)
Přátelský kolektiv
Zvýhodněné stravování v naší restauraci
Slevy do sítě restaurací a kaváren Amrest s.r.o. a Amrest Coffee s.r.o.
Dýška navíc k platu
Výhodné tarify od O2 Family
Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
Finanční bonus pro nejlepšího zaměstnance měsíce a zaměstnance roku
Pravidelné akce pro zaměstnance - bowling, laser game ap.
Každoroční party na parníku v Praze pro nejlepší zaměstnance
Slevy do vybraných obchodních jednotek
Kariérní růst

Inzerent:
Ověřený uživatel Amrest s.r.o. | Brno - město , Brno
Telefon: 774660330
Email: katerina.hankova@amrest.eu