Pokojská v hotelu

Region, spol. s r.o.- nabídka práce Pokojská v hoteluFirma:Region, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Uherské HradištěMísto práce:Buchlovice, Uherské Hradiště
Volné pracovní místo: Pokojská v hotelu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pokojská v hotelu - Uherské HradištěPlat:16.000-18.000
Kontaktní email na pozici: Pokojská v hoteluEmail:lexa@chata.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pokojská v hoteluTelefon:773796300

Popis pracovní pozice:
Na Hotel Buchlov hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s chutí pracovat a pečlivostí.
Vaší náplní práce bude úklid hotelových pokojů, společných prostor hotelu, úklid wellness a dvora. Jedná se
o práci především v ranních a dopoledních hodinách.

Požadujeme:
• spolehlivost a samostatnost
• pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
• bydliště v okolí Koryčan nebo Uherského hradiště výhodou
• vhodné i pro absolventy
• vlastní dopravní prostředek

Nabízíme:
• zajímavé mzdové ohodnocení
• jednosměnný provoz
• práce na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou
• pracovní doba převážně dopoledne
+ zaměstnanecké benefity - slevy na produkty a služby 30%, zdarma wellness a mnoho dalšího.

Inzerent:
Ověřený uživatel JanLexa | Hodonín , Kyjov
Telefon: 773796300
Email: lexa@chata.cz