Práce na čerstvém vzduchu v Rakousku

Inzerát č: P14040 | Vloženo: 01.02.2024 | Poslední aktualizace: 06.02.2024 11:36:03
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:St. Martin, Rakousko, České Budějovice
Volné pracovní místo: Práce na čerstvém vzduchu v Rakousku - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Práce na čerstvém vzduchu v Rakousku - České BudějovicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Práce na čerstvém vzduchu v RakouskuEmail:terkisch@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Sháníš zaměstnání/brigádu v kuchyni nebo obsluze? Pracuješ rád/a s lidmi a očekáváš také slušné
jednání od ostatních? Staň se členem našeho týmu!

Požadujeme:
práce v týmu, spolehlivost, znalost němčiny

Nabízíme:
Práce/brigáda. Celoročně / sezónně / částečný/plný úvazek. Možnost ubytování v místě.

Ověřený uživatel Tereza | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: +420775742970
Email: terkisch@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel