Referent cestovní kanceláře

Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Lázně Bělohrad, Jičín
Volné pracovní místo: Referent cestovní kanceláře - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Referent cestovní kanceláře - JičínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Referent cestovní kancelářeEmail:petr.hoska@hoska-tour.cz

Popis pracovní pozice:
Forma: hlavní pracovní poměr

Hledáme pracovníka cestovní kanceláře na pobočce v Lázních Bělohradě. Předmětem práce budou následující
činnosti:

Komunikovat s partnery, dopravci a ubytovateli
Vyřizovat poptávky a rezervace
Obsluhovat návštěvníky pobočky
Být na zákaznické podpoře po emailu, telefonu nebo chatu
Pracovat s rezervačním systémem (naučíme)
Připravovat materiály k odbavení zájezdů
Požadujeme

Milé vystupování, pečlivost, smysl pro inovace, flexibilitu, zodpovědnost a rezistenci vůči stresu
Aktivní komunikace v anglickém jazyce (znalost druhého jazyka výhodou - především němčiny)
Rychlá uživatelská práce s Microsoft Office (Word, Excel)
Na co se můžete těšit

Pohodová práce v příjemné partě bez nudy a stereotypu
Dlouhodobé zaměstnání v centru Lázních Bělohradě ve zcela nové kanceláři
Možnost cestování i pro rodinné příšlušníky zdarma nebo za symbolickou cenu
Možnost cestování na FAM tripy a účast na akcích zastoupení zahraničních destinací
Možnost účastí na školeních, získání

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Hoška | Jičín , Lázně Bělohrad
Telefon: 605366805
Email: petr.hoska@hoska-tour.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel