Produktový specialista / referent cestovní kanceláře

CK HOŠKA TOUR- nabídka práce Produktový specialista / referent cestovní kancelářeFirma:CK HOŠKA TOUR
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Lázně Bělohrad, Jičín
Volné pracovní místo: Produktový specialista / referent cestovní kanceláře - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Produktový specialista / referent cestovní kanceláře - JičínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Produktový specialista / referent cestovní kancelářeEmail:petr.hoska@hoska-tour.cz

Popis pracovní pozice:
Produktový specialista / referent cestovní kanceláře (nástup ihned)
Forma: hlavní pracovní poměr

Hledáme pracovníka cestovní kanceláře na pobočce v Lázních Bělohradě. Předmětem práce budou následující
činnosti:

komunikace se školními a firemními kolektivy
vyhledávání a komunikování se zahraničními partnery (ubytovateli)
tvorba nových produktů a příprava zajímavých programů jednotlivých zájezdů
odbavování připravovaných zájezdů - komunikace s průvodci, příprava věcí které na zájezdu nesmí chybět
apod.
příprava předodjezdových pokynů
komunikace se zahraničními klienty a tvorba produktů v ČR v rámci incomingu
možnost dalších prací v rámci pracovní doby cestovní kanceláře
marketing - aktivně se podílet na tvorbě obsahu a článků na web, sociální sítě apod.
řízení svozových mikrobusů
dle sezonnosti nabídka provizního prodeje
Požadujeme: komunikační znalost AJ (další jazyky jako NJ apod. výhodou), nadšení pro cestování

Nabízíme: zcela nová kancelář, možnost bezplatného cestování a cestován

Nabízíme:
Na co se můžete těšit

Pohodová práce v příjemné partě bez nudy a stereotypu
Dlouhodobé zaměstnání v centru Lázních Bělohradě ve zcela nové kanceláři
Možnost cestování i pro rodinné příšlušníky zdarma nebo za symbolickou cenu
Možnost cestování na FAM tripy a účast na akcích zastoupení zahraničních destinací
Možnost účastí na školeních, získání zkušeností z cestovního ruchu a dalšího vzdělávání v oboru
Volné sick days a 5 týdnů dovolené
Vhodné i pro absolventy

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Hoška | Jičín , Lázně Bělohrad
Telefon: 605366805
Email: petr.hoska@hoska-tour.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel