Barmanka / Support v Moonlight Lounge

Moon Lounge s.r.o.- nabídka práce Barmanka / Support v Moonlight LoungeFirma:Moon Lounge s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Barmanka / Support v Moonlight Lounge - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Barmanka / Support v Moonlight Lounge - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Barmanka / Support v Moonlight LoungeEmail:info@moonlightlounge.cz

Popis pracovní pozice:
Do baru s vodními dýmkami hledáme slečnu na pozici barmanka..

Požadujeme:
- chuť pracovat s lidmi
- učenlivost
- vstřícnost
- být veselá a nemračit se na zákazníky

Vše ostatní tě naučíme, ale musíš sama chtít. :-)

Dále hledáme někoho na výpomoc v pátečních či sobotních večerech. Pokud tě zajímá provoz dýmkárny, ráda
by si přidala ruku k dílu a pomohla barmance či dýmkaři, než se vše naučíš a troufneš si sama na směnu, tak
přesně tebe zde potřebujeme! :-)

Ozvat se nám můžeš zde: info@moonlightlounge.cz

www.moonlightlounge.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Daniel | Brno - město , Brno
Telefon: +420 737 783 345
Email: info@moonlightlounge.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel