Vedoucí malého hotelu v Karlových Varech

Inzerát č: P10849 | Vloženo: 21.09.2022 | Poslední aktualizace: 21.09.2022 17:55:33
Sektor - M plus s.r.o.- nabídka práce Vedoucí malého hotelu v Karlových VarechFirma:Sektor - M plus s.r.o.
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Karlovy Vary, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: Vedoucí malého hotelu v Karlových Varech - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí malého hotelu v Karlových Varech - Karlovy VaryPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Vedoucí malého hotelu v Karlových VarechEmail:geogeo@volny.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí malého hotelu v Karlových VarechTelefon:603325211
Další údaje o pozici: Vedoucí malého hotelu v Karlových VarechDalší údaje:Alexandra Pešková

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
-praxi v oboru
-profesionální přístup a vynikající komunikační schopnosti v českém a ruském jazyce
-aktivní přístup k práci
-anglický jazyk
-nekonfliktní a příjemné vystupování
-požadujeme zaslání CV s aktuálním foto, popř. vaše platové požadavky mailem, děkujeme

Ověřený uživatel Alexandra Pešková | Karlovy Vary , Karlovy Vary
Telefon: 603325211
Email: geogeo@volny.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel