Kurýr pizzerie Sadská

Planning Food, s.r.o.- nabídka práce Kurýr pizzerie SadskáFirma:Planning Food, s.r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Sadská, Nymburk
Volné pracovní místo: Kurýr pizzerie Sadská - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Kurýr pizzerie Sadská - NymburkPlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: Kurýr pizzerie SadskáEmail:prace@lapisa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kurýr pizzerie SadskáTelefon:731461334

Popis pracovní pozice:
Do provozovny La Pisa Pizzerie v Sadské u Nymburka hledáme aktivní řidiče pro rozvoz pizzy.
Pracovní dobu je možné si plánovat flexibilně, firemní vozidlo Citigo samozřejmostí a nástup je možný ihned.

Požadujeme:
- věk minimálně 18 let
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- spolupráce primárně formou DPP nebo I OSVČ , popř HPP
- komunikativní znalost českého jazyka
- příjemné vystupování
- odpovědný, pozitivní a aktivní přístup

Nabízíme:
- zapůjčení firemního vozidla k rozvozu
- časově flexibilní práci
- možnost dlouhodobé spolupráce
- odpovídající mzdové ohodnocení

Inzerent:
Ověřený uživatel Planning Food s.r.o. | Celá ČR , Milovice
Telefon: 731461334
Email: prace@lapisa.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel