Kuchař Ostrava

Original Restaurants s.r.o.- nabídka práce Kuchař OstravaFirma:Original Restaurants s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Kuchař Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kuchař Ostrava - OstravaPlat:35-40 tis. měsíčně
Kontaktní email na pozici: Kuchař OstravaEmail:restaurant@arrows.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kuchař OstravaTelefon:602725981

Popis pracovní pozice:
Restaurace na basebalovém hřišti s americkou kuchyní, hledáme posilu do našeho týmu kuchařů.

Pokud se chcete stát součástí Arrows týmu, napište nám a připojte životopis!

Kontakt
602 725 981 - Radim Kepák
restaurace@arrows.cz

Požadujeme:
praxi v oboru
profesionalita
časová flexibilita
přátelský přístup ke kolegům
odolnost vůči stresu

Nabízíme:
práce na HPP.
výplata vždy v termínu
krátký / dlouhý týden
velmi dobré platové ohodnocení
personální strava zdarma
nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Radim Kepak | Ostrava , Ostrava-Poruba
Telefon: 602725981
Email: robinhol@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel