Provozní manažer bezpečnostních služeb:

MONIT plus, s.r.o.- nabídka práce Provozní manažer bezpečnostních služeb:Firma:MONIT plus, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Brno - venkov
Volné pracovní místo: Provozní manažer bezpečnostních služeb: - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Provozní manažer bezpečnostních služeb: - Brno - venkovPlat:30000-35000,-
Kontaktní email na pozici: Provozní manažer bezpečnostních služeb:Email:lucie.hamplova@security-monit.cz
Kontaktní telefon na pozici: Provozní manažer bezpečnostních služeb:Telefon:734392666

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníka na vedoucí pozici provozní manažer fyzické ostrahy

Náplň práce:
- koordinace pracovníků ostrahy na přidělených zakázkách
- práce na PC, vedení administrativy k zakázkám
- řízení a kontrolní činnost přidělených zakázek

Požadujeme:
Požadujeme:

- požadované vzdělání - SŠ
- řidičský průkaz skupiny B
- Čistý trestní rejstřík
- Znalost PC, MS Office a internetu
- Zodpovědný přístup, organizační schopnost
- Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
Nabízíme:

- Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti na HPP
- možnost přizpůsobení si pracovní doby včetně práce z domova
- Možnost osobního i profesního růstu
- Místo výkonu práce Brno a okolí
- služební vozidlo, služební telefon, notebook
- motivační systém za nábor pracovníků

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Hamplová | Brno - město , Brno
Telefon: 736392666
Email: lucie.hamplova@security-monit.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel