Ostraha objektu v Jihlavě

Investment Agency s.r.o.- nabídka práce Ostraha objektu v JihlavěFirma:Investment Agency s.r.o.
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Hruškové Dvory, Jihlava
Volné pracovní místo: Ostraha objektu v Jihlavě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ostraha objektu v Jihlavě - JihlavaPlat:od 16.800 Kč
Kontaktní email na pozici: Ostraha objektu v JihlavěEmail:n.nejedla@sbs-security.eu
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha objektu v JihlavěTelefon:704 878 510

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníky ostrahy muže, ženy i částečně invalidní důchodce pro Jihlavu. Jedná se o práci na
vrátnici, obchůzkovou činnost a lehkou administrativu spojenou s chodem vrátnice. Denní a noční směny.

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost
Certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
Náborový příspěvek 16.000 Kč
Příspěvek na dopravu až 1.000 Kč

Ověřený uživatel Investment Agency s.r.o. | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 704878510
Email: n.nejedla@sbs-security.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel