Pracovník zásahové jednotky Třebíč

Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč, Třebíč
Volné pracovní místo: Pracovník zásahové jednotky Třebíč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník zásahové jednotky Třebíč - TřebíčPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovník zásahové jednotky TřebíčEmail:lucie.hamplova@security-monit.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník zásahové jednotky TřebíčTelefon:736684644
Další údaje o pozici: Pracovník zásahové jednotky TřebíčDalší údaje:telefonní kontakt - p. Haller

Popis pracovní pozice:
Pracovník zásahové jednotky - Třebíč
Odborní bezpečnostní pracovníci - pracovník zásahové jednotky.

Jedná se o pozici, kde náplní jsou zásahy na zavolání zákazníků, patrolovací činnost, kontrola rizikových
lokalit, asistenční služby.

Požadujeme:
Požadujeme:

- řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, profesní kvalifikace Strážný - výhodou.
spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost,
- Minimální požadované vzdělání - střední odborné s výučním listem
- Praxe u zásahové jednotky výhodou

Nabízíme:
Nabízíme: Dvousměnný provoz, stabilní zaměstnání vhodné i pro OZP pracovníky

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Hamplová | Brno - město , Brno
Telefon: 736392666
Email: lucie.hamplova@security-monit.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel