Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u Prahy

Ravenell Security, s.r.o.- nabídka práce Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u PrahyFirma:Ravenell Security, s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u Prahy - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u Prahy - BenešovPlat:110,-
Kontaktní email na pozici: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u PrahyEmail:fojtu@ravenell.cz
Kontaktní telefon na pozici: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u PrahyTelefon:777734441
Další údaje o pozici: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland Benešov u PrahyDalší údaje:Rudolf Fojtů

Popis pracovní pozice:
Hledáme muže i ženy v dobré fyzické kondici na pozici bezpečnostních pracovníků na přestavbu prodejny Kaufland
- Benešov.
Obsah práce: Doprovázení dělníků k dané práci a dohled nad nimi. Pochůzková a kontrolní činnost po areálu
prodejny.

Požadujeme:
zkušenosti v oboru bezpečnosti - výhodou
profesionální vystupování, asertivitu, flexibilitu
čestnost, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou)
černé oblečení včetně černé obuvi

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
mzdové ohodnocení na DPP 110 kč/hod. v čistém
po dobře odvedené práci odměna
zaměstnání v zajímavém oboru

Inzerent:
Ověřený uživatel Ravenell | Benešov , Benešov
Telefon: 777734441
Email: fojtu@ravenell.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel